Autor Téma: Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????  (Přečteno 1576 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????
« kdy: Pondělí, 22/05/2006, 17:59 »
Mám problém se startováním Cagivy W12 4T-350 . Pokud t?eba jen týden nejezdím nechce startovat ani se syti?em,p?itom hladina v karburátoru se jeví jako v po?ádku ( MIKUNI SE BST 34-187
 )  pokud  platí 1mm pod d?lící rovinu plovákové komory . Zapalování  , trysky , tlaky , ?asování i startovací otá?ky jsou OK . Kdo poradí ?

Dík pište i na mail.

Offline jirka1

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 82
Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 22/05/2006, 19:02 »
To sem si myslel taky a nakonec to bylo zapalování
Cagiva Canyon 500

Guest

  • Host
Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 22/05/2006, 20:46 »
Citace: canyon
To sem si myslel taky a nakonec to bylo zapalování
A co bylo na tom zapalování špatný?  Cívka nebo ta ?ídící jednotka nebo co?
Já jsem m??il hodnoty na cívce a jedna z hodnot byla absolutn? jiná než ta co je uvedená v servisním manuálu. Takže by to mohlo být i tímhle?

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 23/05/2006, 07:31 »
W 12 sice neznám, ale z tvého p?ísp?vku jsem vyrozum?l, že za tepla startuje dob?e, takže cívka nebo CDI (pokud to má) to nejspíš nebude. M?l jsem kdysi stejný problém a byla to v?le na ventilech. Zkus malinko zv?tšit v?li na sacích (nebo sacím - je li jen jeden).

Guest

  • Host
Nestartuje mi Cagiva W12 za studena. poradí n?kdo.?????
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 23/05/2006, 12:16 »
Citace: roebuck
W 12 sice neznám, ale z tvého p?ísp?vku jsem vyrozum?l, že za tepla startuje dob?e, takže cívka nebo CDI (pokud to má) to nejspíš nebude. M?l jsem kdysi stejný problém a byla to v?le na ventilech. Zkus malinko zv?tšit v?li na sacích (nebo sacím - je li jen jeden).
Ventily mám nastavené podle sevisních údaj?. Ale ur?it? to zkusím. Uvidím co to ud?lá.