Autor Téma: Cagiva 125 SXT 1988  (Přečteno 1428 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

JIndra

  • Host
Cagiva 125 SXT 1988
« kdy: Pátek, 25/08/2006, 00:19 »
Mám po klukovi toto enduro. Má n?kdo n?jaké zkušenosti s tímto strojem?. TP jsem prošel a po 20 -ti letech jsem jel  zase na motorce. Celkem  ná?ez, ale  p?i vytá?ení plynu chvíli trvá, než se chytí a za?n? reagovat a akcelerovat. Nevíte co s tím?

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Cagiva 125 SXT 1988
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 25/08/2006, 08:30 »
P?esn? tuto motorku neznám, ale p?i tomto obsahu to m?že být tím, že se prost? pot?ebuje dostat do vyžších otá?ek, než to za?ne mít výkon. Zvlášt? je-li to 2 takt a má li to výfukovou p?ív?ru. T?eba Yamaha DT na které jsem jezdil se chovala podobn?.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Cagiva 125 SXT 1988
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 25/08/2006, 08:35 »
hm, možná by cht?la vy?istit p?ív?ra, n?kdy se stane, že po delším odstavení nebo p?i používání špatnýho mazacího oleje se zanese a nedovírá. Nebo to m?že bejt karbecem. Ješt? zkus zkontrolovat takový ty základní v?ci - vzduchovej filtr, sví?ku atd.
Hayabusa 1,3 MPi

JIndra

  • Host
Cagiva 125 SXT 1988
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 26/08/2006, 03:12 »
Citace: godzi
hm, možná by cht?la vy?istit p?ív?ra, n?kdy se stane, že po delším odstavení nebo p?i používání špatnýho mazacího oleje se zanese a nedovírá. Nebo to m?že bejt karbecem. Ješt? zkus zkontrolovat takový ty základní v?ci - vzduchovej filtr, sví?ku atd.
Dík za radu, v ned?li se od rána vrhnu do práce, je fakt, že dlouho stála( opravoval jsem lamely spojky, p?erušova? sv?tel a td. - prost? n?co sehnat originál na tento typ je problém) .Se známým jsem konzultoval co je to p?ív?ra výfuku, takže to snad vím a budu to taky ?istit. Sví?ka je p?kn? šedá. Ovšem problém asi bude u vzduchového filtru, protože tam není z?ejm? originál na tento typ motocyklu, ale z Cagivy pon?kud mladší, takže tam budu muset asi experimentovat a zkoušet. Karburátor taky ?ádn? proberu.