Autor Téma: Maximálka a vysoké otá?ky!?  (Přečteno 1175 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

CZhakis

  • Host
Maximálka a vysoké otá?ky!?
« kdy: Pondělí, 18/09/2006, 17:53 »
Zdarec! Mám Cagivu Prima 50, te? už vlastn? 80ccm koupil jsem nový válec s pístem a 2 kroužky, dále pak otev?ený vzduchový filtr. Poctiv? jsem zajížd?l 1000km... maximálka je te? okolo 95 km/h na skoro 11 tisíc otá?ek. Je to asi málo (ta rychlost).. i když je motorka te? o hodn? živ?jší, ta maximálka m? docla štve - a navíc v tak vysokých otá?kách. Je n?jaký zp?sob jak zvýšit výkon? Napadá m? lad?ný výfuk a p?etryskování, nebo t?eba posunout jehlu u karburátoru... Poradíte?

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Maximálka a vysoké otá?ky!?
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 18/09/2006, 22:30 »
kdyz ladis valec tak musis poladit i karbec minimalne jinejma tryskama ale bude ti to zrat pak musis i vzduchac ale ten uz mas a nakonec ty splodiny musej pekne odchazet cooz znamena vyfuk ladeny a taky mozna i svicku nejakou jinaci.ale nevim no ta padesatka t pak bude asi pekne zrat.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
Maximálka a vysoké otá?ky!?
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 23/09/2006, 21:46 »
No a taky ješt? t?eba jiný kole?ko na ?et?z. I o zoubek navíc ti tu rychlost trochu zvedne, ale zase to bude lín?jší. To si musíš vybrat, co od toho chceš. Ale jestli to jako 50ccm jezdilo good, tak jako 80ccm s víc zoubkama to bude taky dobrý a rychlejší.
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.