Autor Téma: Aby byla silnější  (Přečteno 3354 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Re: Aby byla silnější
« Odpověď #15 kdy: Pondělí, 13/08/2007, 06:47 »
Doporučuju ten náramek, vidím že majitel je machr a tímhle nic nezkazí ,subjektivní dojem bude minimálně 15 HP v celém rozsahu otáček.  ;D
Suzuki V Strom DL 1000

Snack

  • Host
Re: Aby byla silnější
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 09:49 »
Mno, jeste pomuze sedet mirne vlevo, asi tak o 1/4 zadku. Diky naklonu se jinak plni karbec a jede lip asi o 5 HP.

Offline kawakar

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
Re: Aby byla silnější
« Odpověď #17 kdy: Pátek, 24/08/2007, 08:19 »
Tak se mi zdá, že jste nějak moc rychle opustili myšlenku s tím magnetickým náramkem. Taková genialita a vy to shodíte ze stolu. Kosmodisk, vy zabedněnci, totiž pomohl nejedné starší paní k lepšímu a kvalitnějšímu životu ! Tak nechápu, proč by to nemělo pomoci kolegovi "nicnevím, nicneznám, nic jsem nečet, ale tunit budu".

 Dělám si srandu, samozřejmě, ale představa ,že si nechám poradit na anonymním diskuzním fóru jak si vytunit motorku je pro mně trošku mimo chápání. Vyvrtat vejfuk za 20000 koleček podle rady ňákýho Jardy ? Rada dobrá, ale jak asi bude vypadat realizace? No nic přeju hodně zdaru.
 Jo a jestli tazatel není limitován věkem tak doporučuju to samé co kolega přede mnou - vyměnit bajk za silnější. Poměr cena / výkon bude mnohem příznivější.

Snack

  • Host
Re: Aby byla silnější
« Odpověď #18 kdy: Pátek, 24/08/2007, 08:59 »
Presne tak. Tunit 125-ku je podle meho naprosto zbytecne. Vytunit jde, ale o kolik vic dostanes z niceho? Kde neni vykon na motoru si nic nevezmes.
Nevim, jak je stara, ale po par letech ma hodnotu akorat prave toho ladaku (a neprovrtaneho).