Autor Téma: Cagiva 350 W 12  (Přečteno 10967 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

martinbiker

  • Host
Cagiva 350 W 12
« kdy: Úterý, 25/09/2007, 07:45 »
Ahoj chtel bych se zeptat zvazuju tedk koupi W12 z roku 94 ma najeto 20tis koupena u nas za 37 tisc. co vy na to??jak je na tom W12 je to dobra koupe ci si vybrat neco jineho na co si dat bacha dik.marek ;)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 25/09/2007, 08:46 »
No hele... doufám, že ti je jasný, že tak starej vrak nemá najeto pouze 20 tis... já bejt tebou, tak se pozeptám lidí z branže o něčem, co je spojeno se značkou Cagiva (japonci jsou lepší) ... no a pak už jenom záleží kolik máš v kapse šušní...
Za mě...nebrat...
Hayabusa 1,3 MPi

martinbiker

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 25/09/2007, 08:51 »
Jasny taky si myslim ze japonec je lepsi mam veterana Suzu cestaka z roku 1978 a maximalni spokojenost ale chci enduro a tak se mi zdalo tohle celkem dobry ale nevim ci Cagiva jak dobry mam endura??A JAK SE ZROVNA POIVEDL MODEL w12??

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 25/09/2007, 11:29 »
nic moc o tom nevim... jen to, že je to udejchaná 350, která navíc nic moc netáhne... když si koupiš nějaký starší XT, nebo dominatora, tak na tom budeš fakt o mrtě líp... to je jenom moje doporučení z praxe... na Cagivu se blbě hledaj díly, jelikož jich moc není, docela se serou,a talošové jsou líný dělat...
Moje rada - XT,DR,Dominator, KLX...

Zdarec  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 25/09/2007, 11:44 »
nějak mě poslední dobou přestává bavit na tyto stránky chodit,měl jsem zato že to jsou stránky příznivců značky a né odpurců. nazdar  :-\
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 25/09/2007, 17:23 »
Godzi,tvá častá a nesmyslná kritika je docela podstatně v rozporu s náplní tohoto klubu.Proč to tu navštěvuješ,když na tuto značku pořád pliveš špínu?Běž si na stránku fandů japonců,a můžeš to tam chválit do nebe.Jenže Suzuki tady žádný klub nemají...
 
Martinbiker:Taloši(včetně Cagivy) se vybírají srdcem a ne rozumem.Ale pro někoho,kdo zvládá základní opravářské úkony a neletí s každou pi...nou do servisu to není překážka.
A vůbec nedej na nějaké klasické poučky typu:"Takhle stará mašina nemá tyhle kilometry".
Před nedávnem jsem prodal Canyona mé milé,r.v. 1996-14tisíc najeto.Já mám doma KLR(Kawa),r.v.93-19tisíc najeto,a teď sem si dovezl Cagivu Elefant,stejný ročník,stejné kilometry.Ale ta Kawa je v super stavu,jen jsem vyčistil karburátor,a ten Elefant šel rozdělat do šroubku-celá mašina v šíleným stavu,celou zimu budu dělat repas...
Nedívej se na rok výroby,ale na stav,ten je rozhodující.Kubatura 350 je něco mezi,ani zdechlá 250,ani buchar 600.Není to špatná volba,zvlášť když začínáš.Časem poznáš,jestli ti stačí nebo chceš víc,ale jako druhá mašina je to dobrá volba.
Jen pro Info:XT-Praskají kolečka pátého kvaltu,DR-odcházejí vahadla a vačka,Dominátor není enduro,proti KLX nemám námitek,ale ty se pohybují kolem 60tisíc...

Brano

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 25/09/2007, 23:01 »
W12 ma mechanicke casti z vacsej casti identicke z motorom W16 600ccm, ktory sa z mensimi upravami montoval aj do Canyonov 600 a 500. Z toho vyplyva ze ten motor bude na tom zivotnostne bezproblemovy (samo podla mna ), samozrejme v zavislosti kto sa na nom predtym podpisal co sa tyka udrzby a pouzivania. Co sa tyka toho ohovarania, z toho si netreba nic robit, ludia su rozny a k tej lenivosti, no ja neviem, ak by boli ozaj taky lenivy (ty Talosi) tak by asi nemali tolko znaciek moto. Opytam sa, ktore europske staty resp. znacky sa dokazu postavit  japonskej konkurencii v sporte a pod. ? Okrem KTM su to zase len ty Talosi, alebo sa mylim?

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #7 kdy: Středa, 26/09/2007, 04:53 »
Nazdar hoši,
nechci hájit Godziho, protože některé příspěvky jsou vskutku trochu "ulítlé", ale kdo ho známe, tak víme, že prostě čistě "godzijovské". Je vidět, že o klubu a jeho historii toho moc nevíte.
A kaňonku jsem měl a nedám na ní dopustit a budu v dobrém vzpomínat a chválit, ale nedám dopustit ani na svoji Suzuki, takže jen pro upřesnění, než zase něco neověřeného vypustíte ven, tak dokonce i jen mašina V-strom má svůj vlastní dost početný klub. Chválit ho nebudu, nejsem členem, tudíž ho neznám a proto ani nebudu vynášet nějaké soudy. To jen pro upřesnění, že i některé jiné značky (ba přímo typy) mají svůj vlastní klub.
howgh
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #8 kdy: Středa, 26/09/2007, 07:42 »
Hmmm si mě to nandal...
Irituje mě jedna věc... Proč tady vždycky nejvíc plkaj lidi, co s tímhle klubem maj kulový společnýho... Že by chyba v Matrixu ???
Hele boreczkové... jezděte víc na srazy ať víte o čem mluvite...

 :) OREL MUCH NELAPÁ  :)
« Poslední změna: Středa, 26/09/2007, 07:48 od godzi »
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #9 kdy: Středa, 26/09/2007, 07:57 »
hele...Anti ještě něco --- jestli nejseš negramot, tak se mrkni do "Historie klubu" ať víš, proč tyto stránky navštěvuju :) Příště bych předpokládal větší samostatnost ve tvém myšlení brouku...  ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

doomik

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #10 kdy: Středa, 26/09/2007, 08:17 »
Nikdo sejracovi, tobe, spatasovi, oldinovi, mikusakovi atd... (nechci se dotknout nekoho koho jsem zapomel)
nebere to, ze tenhle klub zalozili a drzeli pri zivote, ale prece jenom je to Cagiva club a tak bys mel mluvit hold
k veci a ne kazdou odpoved zacit "Kup si japonce ....". Myslis si, ze servisy na japonciky zijou ze sponzorskych
daru? Rypat do lidi, kteri se vcenuji tematu "CAGIVA" to ti jde fakt dobre, ale co takhle poradit, kdyz mas zkusenosti.

Tak a ted muzes rypat i do mne.

martinbiker

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #11 kdy: Středa, 26/09/2007, 08:49 »
ja sem tady nechtel roznipat nejakej problem kolem znacek ktera je lepsi a horsi jen sem se chtel zeptat primo na jeden typ motorky jelikoz sem myslel ze treba kdyz jsou to stranky venovane Cagive nekdo bude mit zkusenost s touhle masinou ale nikdo s nim asi zkusenosti nemate stejne aspon tak dekuju za odpovedi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #12 kdy: Středa, 26/09/2007, 08:58 »
No jo... musím se ti omluvit za více či méně podražené seběvědomí výše uvedených "členů", kteří nejsou schopni zůstat nad věcí a odvedli toto téma úplně někam jinam...
Hele k týdle motorce... to co psal Brano je možná recht. Pokud vim, tak třeba w16 má většinu dílů totožných se Suzuki DR, takže tam možná bude nějaká ta kvalita zaručena... Ale jak jsem ti už psal dřív... myslim si, že tě tahle kubatura moc neveme... Po chvilce ježdění se ti to bude zdát fakt slabý, i když to máš třeba jako druhej či xtej bajk... Já jich mám taky několik, ale pod 500ccm bych už asi nešel... Pokud bych chtěl nějakej 4takt... Jestli to má podobně řešenej startér jako Canyon, tak nevim... a jestli to má i klasickej KICK, tak bych se toho asi nebál.
Kolik tě to má stát???
Kousek od nás je týpek, co má takovej minishop s krosovejma motorkama a i sem tam nějaký enduro se tam najde... ceny má docela gut...Jestli do toho chceš vrazit já nevim cca 20 papírů, tak se za to dá splašit docela gut xt nebo dr...a to už jsou fakt dosptělý motorky...
Hayabusa 1,3 MPi

martinbiker

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #13 kdy: Středa, 26/09/2007, 09:10 »
jo ma stat 37litru coz se mi zda na enduro z 94 dost abych rekl vazne premejslel sem i o xt vlastne jako o dalsi variante i kdyz silnejsi jo kdyby byl nakej kontakt na nekoho kdo prodava slusny endura/coz je mimochodem u nas vzacnost/ byl bych rad tady je muj e-mail mareksnow@centrum.cz kdyby jsi mel nejakou dobrou radu xt se mi libi ze je celkem takove nizsi A MENSI NECHCI ZADNOU BIG-MASINU MERIM PRECE JEN 170A VAZIM 70 myslim ze davaj dozadu i mensi kolo ze??

martinbiker

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #14 kdy: Středa, 26/09/2007, 09:12 »
jo a starter to ma jen elektriku a uz byl menenej ten typek psal ze uz byl ten starter po tech letech hotovej nevim no