Autor Téma: Cagiva 350 W 12  (Přečteno 10968 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mica

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda CBF 600 S
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #15 kdy: Středa, 26/09/2007, 10:40 »
Nedá mi to abych se neozval. Je pravda, že jsem byl trochu paf při prvním setkání se členy klubu hlavně co se týká kritiky Cagivy, ale brzo jsem snad pochopil. Ti kluci jsou dobrá parta, která začínala na cagivách a postupem času zněnili motorky, což je asi normální. Dneska je v klubu 10 nebo 15 druhů motorek a každý si chválí tu svou značku. Na srazech se rejpe do Cagivy, ale je zajímavý, že když jsem byl na srazu Velký Vřešťov na svém Canonu, tak málokdo přešel okolo, aby se nepodíval. Cagiva je fakt srdeční záležitost a věřím, že každej, kdo jí měl a prodal, tak trochu lituje. Já si po roce taky dovedu představit jinou mašinu, ale Canon se mi líbí, že mu zatím toleruju jeho chyby a že jich je dost. Takhle je to nutný brát. Je fakt, že pokud někdo nenasaje atmosféru dobrý party na srazu, srandičky Godziho a všechno okolo, tak asi někdy dost drsné poznámky bere trochu jinak. Nikoho se nezastávám, taky bych byl raději, pokud by se na těchto stránkách jenom chválila Cagiva, ale ono to asi nejde. CAGIVÁM ZDAR.
Jezdíval jsem na Cagiva Canyon 500

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #16 kdy: Středa, 26/09/2007, 10:48 »
Kazdej chvali to co ma doma. Ja mel Canyona 5 let a svyho casu jsem na nej taky nedal dopustit i pres ruzny kolapsy.
Ted ma Multisrandu a srandu si s ni taky zaziju, ale uz ji tak nechvalim, tech pet let lhani me to odnaucilo  ;D.
Kazda motorka ma naky - !
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #17 kdy: Středa, 26/09/2007, 13:33 »
No tak jsem ti to napsal mejlem, aby Antiho neklepla Josefa, že mu píšu neslušnosti o jeho milované....

Jinak doufám, že to, co tady výše jmenovaní lidé předvedli, se již nebude opakovat... Tyhle stránky nejsou určený k tomu, aby něgdo někoho osočoval z něčeheho co není pravda :) Mica to vystihl docela přesně!!!
« Poslední změna: Středa, 26/09/2007, 13:47 od godzi »
Hayabusa 1,3 MPi

doomik

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #18 kdy: Středa, 26/09/2007, 14:38 »
Pane ano pane :-)

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #19 kdy: Středa, 26/09/2007, 19:42 »
Ty znáš mou milou?O tom pochybuji.
A osobně je mi jedno,jestli jsi klub zakládal,nebo jaký máš podíl,mě je to úplně jedno.Klanět se ti nebudu.Já nesoudím podle nějakých zásluh,ale podle toho jak se člověk vyjadřuje.
Než sem začal s "velkými" motorkami,měl jsem Jawu 250 kývačku.Za tech cca 15let jsem se v ní narýpal tolik,že bych uživil velkej servis.Ale mě je to úplně jedno,je to moje motorka.A vždy na ni budu vzpomínat v dobrém,a nikdy ji nebudu hanit.Byla to moje motorka.Kawa,co jsem koupil poté,taky není na sto procent,ale je to moje motorka,taky nebudu nadávat,proč taky?Každá motorka má svoje,každá.A jestli se někdo po..re z toho,že na ní musí občas něco koupit,tak ať si spočítá,co ho stojí gumy nebo benzín.
Spotřebu nechcete řešit,a nějaký ten náhradní díl jo?
Nejde přeci o to koupit nejlepší motorku na světě,jde o to koupit něco,z čeho budu mít radost,a to je pro každého trochu jiné.A vytrvale hanit nějakou značku mi připadá naprosto zbytečné,ať je pravda jakákoliv.Všichni máme rádi motorky,každý trochu jinak a jiné,a nevidím důvod,proč bych "svoji pravdu" neustále cpal do druhého.Já nemusím třeba Hondu,ale nechodím na jejich klub vysvětlovat,že je to "děsnej krám"... 
A když ty nebudeš začínat s osočováním,nebude se navážet nikdo do tebe,orle.Možná,před těmi X lety,když jsi začínal s Canyonem,si na to měl jiný názor.
A ještě jedna věc.Myslím,že toto je svobodná diskuze,a může do ní přispívat každý,bez ohledu jestli je V.I.P. členem s mottem v záhlaví:"I like Japanland",nebo jen "obyčejný" fanda této značky.
« Poslední změna: Středa, 26/09/2007, 20:24 od Anti »

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #20 kdy: Středa, 26/09/2007, 21:28 »
Sice jsem napsal že Orel much nelapá - asi jsi tak zahleděnej do Cagivy, že nevíš co to je, ale čéče... na férovku... klidni hormon...  Tyhlety srdce-drásající story můžeš vynechat... Na žádnýho bose si tady nehraju. Gdybys byl znalej situace, taxizjistíš co V.I.P. člen znamená... nebo I like Japanland... hele neber si to osobně,ale člověku, kterej nechce chápat je marný něco vysvětlovat... A to se už vůbec nezmiňuju, proč to tam je psaný...
Pokud vim, taxe tady něgdo ptal, jestli tu motorku jo, nebo ne... pokud umim číst, tak ty osobně si sem nepřinesl ani jeden určitej poznatek o něčem, čím bys tazateli přispěl... takže já bejt tebou, tak se zdržim veškerý stupiní konverzace, kterou tady předvádíš... o tomhle klubu víš ho..no. Než začneš hlásat pravdu boží, taxi nejdřív přečti Bibli!!! Asi tak... Zatímco byl nějakej ten srázek si byl doma... takže pro příště si tohle plkání nech pro někoho jinýho.... Oukej???
O mém vztahu ke Canyonovi asi tohle - první motorka, do který jsem narval kupu lupenů, abych na ni jezdil... Něco mě stála, měla něco do sebe, ale pro mě to je prostě kus plechu a plastu...asi tak jako těch x dalších co jsem měl před ním a po něm. To že se tady něgdo obtěžoval udělat klub bo co jinýho, je věc druhá, ale to na čem jezdíš je uplně wo houně. Na mašině sice lítám cca dvacet let, ale asi ještě nejsem takovej "motorkář" jako ty... Prostě to míň žer a víc jezdi, jelikož ti to leze na mozek...

P.S... jestli tady ještě něco chceš psát ohledně mojeho vztahu k něčemu, tak mi to piš jako "Soukromou zprávu" abys tady ze sebe nedělal šaška...
 
Zamysli se nad sebou a začni věci chápat v souvislostech a ne v útržkách... To se ti ale nepovede, pokud nepoznáš to co chceš napadat...

« Poslední změna: Středa, 26/09/2007, 21:33 od godzi »
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #21 kdy: Středa, 26/09/2007, 21:49 »
Ajtakrajta Godzi je zase ve formě :D
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #22 kdy: Středa, 26/09/2007, 23:10 »
To jsem se zase pobavil, to co se tu přčte aniv televizi nedávají. Chlapi. já bych to vůbec neřešil, nehodnotil "kvalitu" strojů a mám pocit, že všichni zůčastnění si tím udrží sklony k dlouhověkosti. snad si jen nemohu odpustitjedovatou otázku, jak může někdo říct, že Honda mu nic neříká, to nechápu. Jo a podotýkám, že Hondu nemám. ;D
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 00:44 »
já už na tyhle stránky pár let pravidelně chodím,dříve jsem to bral všechno s rezervou a byl spokojený s radami,které jsem od vás tady obdržel.Ale je to čím dál horší a nápis Cagiva FANCLUB v názvu už dávno není pravda.Kdokoli jsem dá otázku na jakoukoli motorku Cagiva může očekávat kup si Japonce,taloši jsou šroty.Ale Godzi v jednom máš pravdu,Cagivu už si nikdy nekoupim,protože do nich davaji Japonske motory,ktere se kurvi viz. SV,TL  a kdyby jste si chtěli misto 500 canyona koupit třeba GS500 ....... tak už snad ani nechcete jezdit. ;)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #24 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 01:33 »
No taaaak kucccciiii uz se nehadejte.... Vsichni vime ze cagiva neni zrovna aston martin,stradivari,chanel,rolex, nebo DUCATI, ale vsichni tady ji z nakyho duvodu mame nebo meli nekdo z financni nekdo ze srdecnich nekdo z neznalosti ale vsichni sme si s nima uzili ci uzivame. Proto bych vyzyvali aby ti co neznaji problematiku klubu a jejich clenu nehazeli naky soudy o jinych clenech, kteri nemuseji byt vzdy 100% pochopeni jelikoz sou sverazni a jedinecni.
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

doomik

  • Host
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #25 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 06:52 »
Tak kdo bude mit posledni slovo???
Godzi toho nenecha a my se s tim asi nesrovame. Myslim, ze Anti, Ja nejsem jedini kdo tady blbe plka Godzi, ale
uz radsi dost, bo ty toho nenechas a budes stale vyvolavat tytez reakce. Hele pokud beres motorku jako kus zeleza tak jaky mas vlastne k motu vztah? Bylo by ti jedno, kdyby ti ji nekdo shodil ze stojanu, ukrad nebo by ti to vadilo jen proto, ze te nekdo pripravil o prachy?
Ja osobne mam vztah ke vsem moto(auto) co jsem kdy mel a mam je proste rad. Mozna jsem uchyl, ale mam je rad.
Hold tady budou dva tabory. Italove a rejze :-)

Hele kluci kolik vam komu je vlastne let? Godzi jezdi 20 let, Anti 15 let atd....

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 07:34 »
Hele kluci kolik vam komu je vlastne let? Godzi jezdi 20 let, Anti 15 let atd....

No on si Godzi započítal i kočárek a plastovou tříkolku :P
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 09:23 »
Hele kluci kolik vam komu je vlastne let? Godzi jezdi 20 let, Anti 15 let atd....

No on si Godzi započítal i kočárek a plastovou tříkolku :P

Dobrýýý.... dobrej džouk... dobře...jsem to o rok přehnal... omlouvám se - jen 19

Teďka už nevim, gdo mě se mě tady pokoušel citovat... Vztah k motorce, autu či jinejm věcem by neměl bejt nadřazenej rodině... asi tak...  ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #28 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 09:36 »
Hele, vsichni jste saskove! Nevim Godzi pro tady ze sebe "delas" nejvetsiho wohnouta z klubu. Kdyz to tak vemem, tak vlastne zadnej klub ani neni, jsme v podstate jen virtualni postavicky! A je jedno kdo co a kde zalozil. Uz to tady zacina bejt jako na nakym tuzing foru, kde do sebe nagelovanci sijou kdo je vetsi king. Nebavite me hosi.
Motorkare z tebe neudela to, ze si koupis motorku. Za motorkare povazuju typka, co nema nic jinyho nez masinu, lita na ni v lete, v zime, na podzim a na jare. Procestue treba pul Evropy atd.  Ja motorkar nejsem a nikdy jsem se za nej nepovazoval.

A pokud se tady budes takhle prezentovat, tak se pak nediv, ze se schazime porad ve stejne sestave na srazech a ze nikdo novy nema ani chut prijet, pac byste se asi porvali sasci. nehlede na to, ze od doby co jsem prodal Canyona na tyhle stranky krapet vic kaslu.

A pokud jde o Antiho, tak myslim, ze jeho prispevky jsou k veci a rozumi tomu (nemyslim ted tyhle hadky) ale ty ostatni.

P.S. Sasci vsech zemi, vylizte si p*del!
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Cagiva 350 W 12
« Odpověď #29 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 09:45 »
No konečně tady tomu něgdo udělal přítřž  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi