Autor Téma: AR 350? nazory?  (Přečteno 2032 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline DaveN

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Pohlaví: Mužské
AR 350? nazory?
« kdy: Pátek, 20/06/2008, 09:59 »
Zdravicko...s pricgodem sladkych 18 prestupuji na trosku silnejsi kategorii,ptz 125..no uz nestaci. :)

A jelikoz jsem docela limitovan financema,tak jsem nucen jit do neceho hooodne levneho.takze do 20tis.
Jo,skoro nemozne..ale tak bastleni mi nevadi a casu mam taky dost
zaujala me cagivka 350,akorat se mi zda,ze ma nejak NIZKO PRDEL? ...nebo je to u techto typu starych normalni? no mrknete... ???

Chtel bych z ni udelat motarda---slo by to zvednout? a co mensi rozetu dozadu? budu jezdit z 90%silnice,a tahnout se max 120...ee.myslite ,ze by motor mel silu na delsi zprevodovani?  :-\
« Poslední změna: Pátek, 20/06/2008, 10:01 od DaveN »
Piaggio SKR 125, Kawa KH125

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Re: AR 350? nazory?
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 20/06/2008, 20:37 »
Čau, fčechno jde když se chce :) výměnou péra a pravděpodovně i tlumiče to půjde zvednout, jen ti neřeknu o kolik, ale když očešeš zadní plasty, tak to hned bude vypadat líp (jako že tam budeš mít větší volnej prostor). Tož hodně zdaru
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline DaveN

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Pohlaví: Mužské
Re: AR 350? nazory?
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 21/06/2008, 10:15 »
a ty prevody? :-\
Piaggio SKR 125, Kawa KH125

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: AR 350? nazory?
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 21/06/2008, 10:35 »
Hele...vykecávání o tom, že je to Cagiva se už asi zdržim, páč tady všichni věděj, co si o tědletěch italskejch čochtadlech myslim. Když nebere v potaz kvalitu atd...tak to jezdí  ;D
Jinak hele...výměnou péra a tlumiče získáš prdlajs, maximálněpár mm...Co je ale daleko lepší je výměna přepákování. Je to daleko lacinější a efektivnější. Jestli ta tvoje motorka má už zavěšení "Pro-link" nebo jak se tomu nadává, tak tam stačí vyměnit část, která spojuje pružící a tlumící elementy s úchytem nebo čepem zadní vidlice...Nevim jak to nazvat, ale prostě je to tam...
Tak hledej, ale rozhodně bych se nepouštěl do výměny péra a tlumiče, páč když máš motorku za dvacet papírů, tak todle tě může stát dost podstatnou část...
Jo a k těm převodům...hele nevim, já nikdy takhle slabou motorku neměl...Jako může to jet o trochu rychlejc, ale otázka je, jestli to bude mít sílu do kopečku nebo ve dvou. Jako hele, stará rozeta a kolečko dycky zůstanou, takže je tam můžeš jebnout zpět...Já u mojeho xtčka spíš dělal úpravy opačný, čili víc do síly... páč na lítání po silnici jsou jiný stroje... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline DaveN

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Pohlaví: Mužské
Re: AR 350? nazory?
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 21/06/2008, 16:11 »
tak jako jasny,no...ale co dneska sehnat na silnici do 20tis....kdyz nechci uz 2T--vsemozne nsrka a AF1cky atd...
A neco z nemecka...hmm...slo by,ale zase ty problemy s prihlasovanim starych motorek!
Jinak diky  za raady :)
Piaggio SKR 125, Kawa KH125

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: AR 350? nazory?
« Odpověď #5 kdy: Sobota, 21/06/2008, 20:19 »
hele...to je tvoje věc...mě je to uplně jedno...já nebudu chodit a shánět ND...:)
Jako vono to třeba bude gut...já osobně bych dýl šetřil...ale to je jenom můj osobní názor...
Hayabusa 1,3 MPi