Autor Téma: Koupě Canyona 500  (Přečteno 4774 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Koupě Canyona 500
« kdy: Pátek, 11/06/2010, 18:49 »
Ahoj lidi,
chci si koupit zrovna tuhle motorku, už dlouho ji mám vyhlídnutou, má to být Canyon 500, od r.v. 2000, čím novější a míň najeto, tím líp. Vím o problémech s volnoběžkou, startérem, s krytem chladiče na olej atd. Chci se zeptat, na co všechno se mám zaměřit při zkušební jízdě, teď se tyto motorky prodávají kolem 50 tisíc, tak si ji chci do léta pořídit. Mám vyhlídnuté dvě a to http://www.annonce.cz/detail/Cagiva-Canyon-enduro-11184576-WVSU6S.html a pak v Praze tuto http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/cagiva/cagiva-canyon-500/cagiva-canyon-500-185283.html Díky za vaše rady.
Radek
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 12/06/2010, 09:43 »
Ahojda ja bychs el do te druhe, ta prvn byla lehla..
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 12/06/2010, 12:03 »
A jak jsi to poznal? Jinak lezely obe dve, dle majitelu obe spadly ze stojanu. Ta druha z Prahy je odrena a ma prasklou packu spojky, ta prvni z Tabora ma pry jen praskly plast u svetla, uz tri roky a nepraska to pry dal.
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 13/06/2010, 07:49 »
hm, ze stojánku dneska spande kde co, ale ta prvni nemá na levý straně nálepku a ten lak je takovej moc přelakovanej...nevim...bejt tebou, taxe poohlídnu ještě někde jinde...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 13/06/2010, 17:39 »
Díky za postřehy, já se dívám kde to jde. Pokud byste o nějakým Canyonovi věděli, v dobrým stavu, tak mě sem napište, díky.
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 14/06/2010, 15:29 »
Jeste jsem nasel tuhle, co rikate na to? Jen me zarazi, ze je to rok 2000 a je tam plexi stitek jak u verze od r. 2003. Dneska se na to jedu podivat.
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 14/06/2010, 15:38 »
Hele, ne že bych tě chtěl nějak odrazovat, hodně lidí mě tady sice nadává, že sem člen CC a hanim tudle značku, ale kámo, dycky to chce zvážit všechny pro a proti. A konkrétně u této značky se to občas hodně vyplatí co se tvého bankovního konta týče.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #7 kdy: Středa, 16/06/2010, 20:22 »
Díky za varování, mám tuhle motorku vyhlídnutou už pár let, je to srdcovka. Vím o problémech a cenách ND, ale já na ní zase tolik nenajedu. Nebo mě napiš alternativy k této motorce v podobných cenách. Ještě omrknu tuhle a pak se budu rozhodovat. http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/cagiva/cagiva-canyon-500/cagiva-canyon-500-160476.html
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #9 kdy: Čtvrtek, 17/06/2010, 20:36 »
hele todle je na prdlačku...to je jako si vybírat ženskou podle obrázku...Hele jak už jsem jednou psal, znám borce, kterej ke mě před třeba rokama přijel a řikla, Godzi wole, chápeš, prostě to je srdcovka!!! Přesně takhle...hm, dál už to nebudu psát...  ;D ;D ;D ;D hele nevim, když se koukneš, třeba po nějaký aprilce Pegaso, to už je trochu lepší a hlavně nesmrtelný...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #10 kdy: Sobota, 19/06/2010, 07:51 »
hele todle je na prdlačku...to je jako si vybírat ženskou podle obrázku...Hele jak už jsem jednou psal, znám borce, kterej ke mě před třeba rokama přijel a řikla, Godzi wole, chápeš, prostě to je srdcovka!!! Přesně takhle...hm, dál už to nebudu psát...  ;D ;D ;D ;D hele nevim, když se koukneš, třeba po nějaký aprilce Pegaso, to už je trochu lepší a hlavně nesmrtelný...
hele todle je na prdlačku...to je jako si vybírat ženskou podle obrázku...Hele jak už jsem jednou psal, znám borce, kterej ke mě před třeba rokama přijel a řikla, Godzi wole, chápeš, prostě to je srdcovka!!! Přesně takhle...hm, dál už to nebudu psát...  ;D ;D ;D ;D hele nevim, když se koukneš, třeba po nějaký aprilce Pegaso, to už je trochu lepší a hlavně nesmrtelný...
Ale prosimte, zenskou uz mam, chci si koupit Canyona pro radost. Vcera jsem videl toho tretiho v poradi co jsem sem dal a dneska jedu mrknout do Tabora na toho bez nalepky na nadrzi, tak uvidim. A jednoho z nich uz koupim, chtel jsem jen rady, na co si dat pri nakupu pozor, na co se zamerit.
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #11 kdy: Sobota, 19/06/2010, 10:11 »
ok...takže to za pár tejdnů zase budou ty samé dotazy...jakej olej, proč mě to nejede, proč to chrastí když se přidá, proč to chrastí při volnoběhu, na kolik to foukat, proč to nestartuje...booooože...Komu není rady, tomu není pomoci... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #12 kdy: Sobota, 19/06/2010, 18:32 »
ok...takže to za pár tejdnů zase budou ty samé dotazy...jakej olej, proč mě to nejede, proč to chrastí když se přidá, proč to chrastí při volnoběhu, na kolik to foukat, proč to nestartuje...booooože...Komu není rady, tomu není pomoci... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ok...takže to za pár tejdnů zase budou ty samé dotazy...jakej olej, proč mě to nejede, proč to chrastí když se přidá, proč to chrastí při volnoběhu, na kolik to foukat, proč to nestartuje...booooože...Komu není rady, tomu není pomoci... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tak dneska jsem koupil tuhle, libila se me nejvic, je po oprave starteru, nove naplne, filtry a gufero tlumice. http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/cagiva/cagiva-canyon-500/cagiva-canyon-500-160476.html
A zatim nic nechrasti, na kolik foukat se snad doctu v prirucce a baterka je tam rok stara. Tak uvidime, kazdopadne me se moooc libi a konecne jsem si udelal radost. Mejte se a pokud nekdo vite o dobrym servisu v okoli Brna, tak budu rad za tip. Radek
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #13 kdy: Sobota, 19/06/2010, 23:58 »
dávám ti měsíc... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #14 kdy: Pondělí, 21/06/2010, 11:50 »
Tak dneska jsem koupil tuhle.........
Tak gratuluju a ať ti dobře slouží. Už nás tady s Canyonem moc nezůstalo, tak doufám, že tě potkám na nějakým srazu  ;)