Autor Téma: Koupě Canyona 500  (Přečteno 4773 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #15 kdy: Pondělí, 21/06/2010, 19:16 »
Díky, aspoň nějakej pozitivní příspěvek. Je to moje srdeční motorka, tak jsem z ní nadšenej. Je po servisu, ventily, filtr, olej a hlavně ten startér. Tak snad bude dobře sloužit. Jen nevím čím mazat řetěz. A taky jestli někdo ví o někom dobrým na servis, v Brně a okolí, tak sem s ním. Díky :-)
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #16 kdy: Pondělí, 21/06/2010, 20:07 »
Zdarec.Servis je v  ;)České u Brna  ;)(směr Kuřim).Jsou v pohodě a ceny nižší než v ;) D-moto Brno ;) kousek od Boby.Dál od Brna je ještě jeden servis a to ve Třebíči v Borovině - tady tyto stroje dávaj taky do kupy.Ještě si z toho stroje něco pamatuju,tak popř. napiš na pavlusska@centrum.cz  Všechno jsem opravoval radši doma.Oni v těch servisech o Cagivu moc zájem nemaj.Tohoto fóra se drž.Budeš je ještě určitě potřebovat na rady!!!!
Možná tě potkám na nějakém srazu,popř.na silnici.Jezdí sem do za mnou taky jeden Canyoňák od Vyškova.Má ten samej model jako ty.Nedávno jsme jeli na vyjíž´dku a good.Já měl taky červenýho,ale bez toho velkýho serfu na masce.
Tak a´t slouží a kolama dolů.
« Poslední změna: Pondělí, 21/06/2010, 20:19 od Pavlusha »

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 21/06/2010, 22:25 »
Zdarec.Servis je v  ;)České u Brna  ;)(směr Kuřim).Jsou v pohodě a ceny nižší než v ;) D-moto Brno ;) kousek od Boby.Dál od Brna je ještě jeden servis a to ve Třebíči v Borovině - tady tyto stroje dávaj taky do kupy.Ještě si z toho stroje něco pamatuju,tak popř. napiš na pavlusska@centrum.cz  Všechno jsem opravoval radši doma.Oni v těch servisech o Cagivu moc zájem nemaj.Tohoto fóra se drž.Budeš je ještě určitě potřebovat na rady!!!!
Možná tě potkám na nějakém srazu,popř.na silnici.Jezdí sem do za mnou taky jeden Canyoňák od Vyškova.Má ten samej model jako ty.Nedávno jsme jeli na vyjíž´dku a good.Já měl taky červenýho,ale bez toho velkýho serfu na masce.
Tak a´t slouží a kolama dolů.
Ahoj Pavluso, diky za ty servisy, potkame se urcite, treba v Pribrami na hristi. Ptal jsem se te prece na carodce na Canyona, tak se nekdy zastavim az s nim prijedu do Pribrame, at to muzes obhlidnout. :-)
Radek Joch
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #18 kdy: Středa, 23/06/2010, 21:34 »
Já jsem si to hned ze začátku myslel,že to budeš asi ty.Jen ten nick mě tady nějak na tebe neseděl.Z Brna ..... ? Kdo asi jinej by to mohl být.No jsu zvědavej co to máš zač, za italskou parádu.Na dědině budu během léta dost často.Jak pojedeš okolo,tak zkus brzdy! ;DTak zatím zdar.

(  Jak jses ptal na to mazivo na řetěz,tak si kup od Valvolainu sprej v F motu Neslovice.Tady maj snad nejlevnější co se kde prodává.Je to i s tou býlou silikonovou sračkou proti odlítávání při vysokých rachlostech.Maj to za 165Kč tady na netu.Jinak to tam prodávaj za nějakých 185Kč.Řekni mu tam,že na netu je to za 165Kč a on ti to snad za to nechá.Vem si třeba dva kusy.Jinak jsou ty spreje skoro o kilo držší.Já to dávám na Banďoucha a drží to jak přilepený.Tady to je  :ohttp://www.f-moto.cz/Eshop/Oleje-a-Maziva/ :o
Nestříkej to na řetěz pokud je na něm bordel (prach,písek,atd.)To ho před tím umyj petrolejem (klasika štětka a petrolej si třeba odchytni do vaničky pod - necháš sednout kal a můžeš ho slít na další užití)Jiný sračkky užij jen doporučený od výrobců řetězů (ty jsou drahý - tak radši petrák).Nedávej na to naftu,benzín,ředidla,atd.to by se ti roztekly ókóžky/x króžky a bylo by po řetězu.
Po umytí řetězu ho nastříkej tím sprejem.Pokud možno v míste,kde je na rozetě a zešikma.Pokud ho není třeba čistit,tak ho promaž po jízdě,když je zahřátej (na rozetě).Maž ho tak asi každých 500km a čisti po 1000km. Vše je dané podmínkama kde budeš jezdit ........... )
« Poslední změna: Středa, 23/06/2010, 22:27 od Pavlusha »

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 24/06/2010, 22:14 »
OK, dík za radu, koupím to v těch Tetčicích až pojedu kolem. Tak jak tam budu tak se stavím, musíme ještě vymyslet nějakej ten kryt na olejovej chladič. :-)
Měj se, Radek.
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #20 kdy: Čtvrtek, 24/06/2010, 23:37 »
OK.Mám doma zbytek tažené mřížky,ten mě zbyl z krytu co jsem dělal na vodní chladič u Banďoucha.Je to dobr věc.Já ho tam měl taky a kolikrát,když jsem slyšel kamení jak do něj řeže,jsem byl rád,že ho na něm vozím.

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 25/06/2010, 16:58 »
No právě, těch kamenů se bojím a vím že jsi o tom mluvil na čarodce. Tak někdy začátkem července, jak budeš mít čas, tak se stavím. :-)
Cagiva Canyon 500, 2000

Offline BARI

  • Cagiva Canyon 500
  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • Pohlaví: Mužské
  • Fichtl,Simson,Dandy50,Jawa 175,250,350...Canyon500
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 10/08/2010, 07:52 »
Já ještě canyona mám...ale nevím,jak dlouho.....
Pěkný je,podle km bych řek,že tě čeká startér a ložisko volnoběžky ale nechci tě strašit.Tak spoustu najetých km

Offline Pecuch

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Pohlaví: Mužské
Re: Koupě Canyona 500
« Odpověď #23 kdy: Středa, 11/08/2010, 18:21 »
Já ještě canyona mám...ale nevím,jak dlouho.....
Pěkný je,podle km bych řek,že tě čeká startér a ložisko volnoběžky ale nechci tě strašit.Tak spoustu najetých km
Díky, volnoběžka je nová od zimy, bylo to na servisu. A startér prý dávali na repasi a byl prý dobrej, tak uvidím. Ale díky..
Cagiva Canyon 500, 2000