Autor Téma: Chorvatsti policiste!  (Přečteno 4333 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Chorvatsti policiste!
« kdy: Neděle, 02/07/2006, 21:16 »
Hehe.

Citace
Chorvatská policie p?ed za?átkem letošní sezony zakoupila n?kolik supersportovních motocykl? Honda CBR 1000RR Fireblade. Finan?n? to asi moc nebolelo, na pokutách si na n? v sezon? rozhodn? vyd?lali... Jde o klasickou 1000RR vybavenou navíc nezbytnými dopl?ky pro policejní práci (majáky, sirény, vestav?ný radar ap.). Takováto motorka je pro tamní silni?ní sí? (a skladbu vozového a motocyklového parku) skoro zbyte?ná, jejich p?ítomnost na silnicích bude mít tedy spíše výstražnou funkci. S maximem blížícím se t?ístovce a dvoustovkou pod 10 s bude mít jen málokdo chu? pokoušet se ujet.

Takže pokud vyrazíte do Chorvatska k mo?i, m?že vás p?i placení pokuty za nedodržení nesmyslných rychlostních limit? pot?šit alespo? pohled na jednostopý "masterpiece".

"Blejdy" nejsou jedinými Hondami ve službách chorvatských strážc? zákona, ti používají už n?jaký ?as také model Deauville 650.

Zdroj: http://www.hondaclub.cz/default.asp?what=a&a_id=1061&s_id=9





S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 02/07/2006, 21:44 »
To je bomba! ?etl jsem ale, že naše policie má dostat ješt? letos také n?kolik supersport?...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 03/07/2006, 08:11 »
Citace: Mikusak
To je bomba! ?etl jsem ale, že naše policie má dostat ješt? letos také n?kolik supersport?...
no, 1300 hondy.... ale myslím, že se jedná spíše o další vylití pen?z... s naší byrokracií v tomto stát? a zm?nách ze dne na den... :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 03/07/2006, 16:10 »
naši poliši mají dostat FJR1300, tedy  Yamahy a to asi za p?l mega kousek ..... :-(
Další d?kaz, jak umí policie a stát blb?(draze)  nakupovat.
BMW F650 CS '04

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 03/07/2006, 19:01 »
copak když už maši mají neznamená že na nich budou jezdit a kontrolovat.Myslim si že je zase dostanou jen jako doprovodná vozítka pro delegace.
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 04/07/2006, 06:27 »
Citace: Boris
naši poliši mají dostat FJR1300, tedy  Yamahy a to asi za p?l mega kousek ..... :-(
Další d?kaz, jak umí policie a stát blb?(draze)  nakupovat.

Aha, no já vycházel jen z tohoto ?lánku, jinak se tomuto vylejvání pen?z moc nev?nuju....

http://www.novinky.cz/auto/policie-si-koupi-octavie-a-hondy_85026_934lp.html

:cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 04/07/2006, 08:09 »
Ici, tenhle ?lánek jsem nevid?l, díky za up?esn?ní, ale jak vidím, je to jedno. Prost? se nakoupí n?co, co bude stejn? problematický. PanEuropean je ur?it? moc fajn parník, ale co s ním budou poliši d?lat na dálnici? Felicie a podobný autí?ka pochytají bez potíží a když budou chtít dohonit n?co ost?ejšího tak na panech nebudou mít šanci, protože je to neohrabaný. Navíc se dá ?ekat, že piloti sice projdou školením, ale budou to jen protek?ní známí, tady v Brn? to alespo? tak funguje..... kluci co na mašin? umí a jsou u policie a cht?li by jezdit, tak nemají šanci....
BMW F650 CS '04

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 04/07/2006, 08:55 »
Citace: Boris
Ici, tenhle ?lánek jsem nevid?l, díky za up?esn?ní, ale jak vidím, je to jedno. Prost? se nakoupí n?co, co bude stejn? problematický. PanEuropean je ur?it? moc fajn parník, ale co s ním budou poliši d?lat na dálnici? Felicie a podobný autí?ka pochytají bez potíží a když budou chtít dohonit n?co ost?ejšího tak na panech nebudou mít šanci, protože je to neohrabaný. Navíc se dá ?ekat, že piloti sice projdou školením, ale budou to jen protek?ní známí, tady v Brn? to alespo? tak funguje..... kluci co na mašin? umí a jsou u policie a cht?li by jezdit, tak nemají šanci....
Jo, ale takhle to máš prost? v téhle zemi všude... Já bych bezpe?ností složky tak na rok zrušil. Zajímalo by m?, jestli by lidi m?li na policii a armádu stejný názor jako te?ka... Ale je to asi škoda probírat. N?který v?ci se nezm?ní a ?eský národ byl vždycky, jak to nazvat slušn?..... tak n?jak sv?j.... :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 04/07/2006, 16:07 »
Možná jsem se nep?esn? vyjád?il, policie nakupuje tyto v?ci centráln?, takže výsledkem je, že se jedná o velké zakázky za hodn? pen?z a tím pádem se centrálním nakupova??m da?í v soukromí velice dob?e, a?koliv nemají n?jak vyjíme?né platy.... tož tak.
S profesionální armádou jsem osobn? spokojenej a m?la být už dávno. Stejn? jsme od dob žižky nevál?ili :-)
Jo, jsme prost? švejci jak když vyšije :-)
BMW F650 CS '04

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #9 kdy: Neděle, 09/07/2006, 12:29 »
v?era v TN už ty stroje co chystaj ukazovali. Bohužel to byl p?ísp?vek, který z nás v o?ích ve?ejnosti ud?lal zase p?kný magory, protože jako motorká?e p?edvedli práv? jen ty týpky co se*ou na všechno, jezdí nebezpe?n? a chovaj se arogantn? ...
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #10 kdy: Neděle, 09/07/2006, 18:05 »
Citace: oldin
v?era v TN už ty stroje co chystaj ukazovali. Bohužel to byl p?ísp?vek, který z nás v o?ích ve?ejnosti ud?lal zase p?kný magory, protože jako motorká?e p?edvedli práv? jen ty týpky co se*ou na všechno, jezdí nebezpe?n? a chovaj se arogantn? ...
To je p?esn? to, co m? na nás ?eších nejvíc sej?í.... Ú?elové a vykonstruované p?ísp?vky, co se zrovna hodí... Ješt? jsem nevid?l ve zprávách záb?ry, kdy motorká? jede spo?ádan?, dává druhým p?ednost a dokonce i rád pom?že druhým v nouzi... a takoví jsou.. já osobn? jich znám hafo... Je pravda, že jsou i takoví, že se mnohdy i za n? stydím, ale to je prost? všude... Na mašin? jezdí lidi, a ti jsou r?zní... Proto všem p?eju, a? na cestách potkávají jen ty normální kluky, co jezdí pro ten pocit a né pro to nutkání, vyždímat z toho co to jde... :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #11 kdy: Neděle, 09/07/2006, 18:20 »
Citace: ice.p
Citace: oldin
v?era v TN už ty stroje co chystaj ukazovali. Bohužel to byl p?ísp?vek, který z nás v o?ích ve?ejnosti ud?lal zase p?kný magory, protože jako motorká?e p?edvedli práv? jen ty týpky co se*ou na všechno, jezdí nebezpe?n? a chovaj se arogantn? ...
To je p?esn? to, co m? na nás ?eších nejvíc sej?í.... Ú?elové a vykonstruované p?ísp?vky, co se zrovna hodí... Ješt? jsem nevid?l ve zprávách záb?ry, kdy motorká? jede spo?ádan?, dává druhým p?ednost a dokonce i rád pom?že druhým v nouzi... a takoví jsou.. já osobn? jich znám hafo... Je pravda, že jsou i takoví, že se mnohdy i za n? stydím, ale to je prost? všude... Na mašin? jezdí lidi, a ti jsou r?zní... Proto všem p?eju, a? na cestách potkávají jen ty normální kluky, co jezdí pro ten pocit a né pro to nutkání, vyždímat z toho co to jde... :cool:
Mluvíš mi z duše. Mám dva velký koní?ky, mašiny a myslivost. A když o nás, a? myslivcích nebo motorká?ích dávají n?co v televizi vždycky je to negativní zpráva. :( Holt noviná?i loví senzace a zprávy o spo?ádaných motorká?ích nikoho nezajímají.
Házejí nás do jednoho pytle, ale my p?ece nem?žeme za to že se najde n?jakej blbec ktrej má stejnou zálibu jako my.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #12 kdy: Neděle, 09/07/2006, 23:31 »
Boys, v?era se mi stala zvláštní v?c, bylyi jsme si se Scarverkou vyjet, jeli jsme celkem p?edpisov? po hradecké ulici, ze zadu se na nás dost tla?il modrej golf. Ud?lali jsme mu místo, málem nás sfouknul. No a b?hem snad 5 vte?in bílá Octavia, modrý majáky, a než jsme dojeli ke Globusu už ho m?li :-) po dlouhé dob? jsem m?l pocit, že kone?n? jde policie po t?ch, co d?lají na silnici bordel.
BMW F650 CS '04

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #13 kdy: Neděle, 09/07/2006, 23:55 »
Líbí se mi t?eba ty akce,kdy se jede s mašinama ud?lat radost do d?tských domov?.Otom se do?teš v ?mn,ale v televizi bohužel!!!
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Chorvatsti policiste!
« Odpověď #14 kdy: Pondělí, 10/07/2006, 05:50 »
Citace: Pastell
Líbí se mi t?eba ty akce,kdy se jede s mašinama ud?lat radost do d?tských domov?.Otom se do?teš v ?mn,ale v televizi bohužel!!!
jj, n?co podobnýho spáchali kluci s Varadera clubu, a bylo to prej moc fajn... Myslím, že n?co podobného by se dalo zorganizovat na každém našem setkání, pokud se na tom v?tšina zhodneme a p?i dobrém plánování oželíme tu ho?ku až dv?, co by to mohlo stát... V každém míst? setkání je podobných p?íležitostí ur?it? víc než dost... :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)