1. Sraz CC na Broďáku [28.5.-30.5.2004]

Nápad založit Cagiva Club se mě motal v hlavě již delší čas, ale nebylo potřebné zázemí k jeho vytvoření. Majitelé převážně Canyonů, kteří se scházeli na stránkách www.sejrac.com, se v diskusním fóru, aniž by se osobně znali, prakticky celou zimu 2oo3/2oo4 dohadovali na nějakém společném setkání. Nebylo v mých silách a možnostech uspořádat vlastní sraz, a tak jsem došel k závěru, že by bylo vhodné skloubit setkání s jiným, již zaběhlým motosrazem. Výběr padl na motosraz Broďák 2oo4 u Červeného Kostelce. Sraz probíhal od 28.05.2oo4 do 30.05.2oo4.

 

Setkání části účastníků bylo naplánováno v České Skalici kolem 16hod. Ve Skalici se sešlo prvních 6 Canyonů a jejich pilotů, kteří zatím nebyly u strojů zvěčněni (Špaťas, Godzi, Sejráč, Mart, Skoba a Darkness).

Tato sestava se vydala na Broďák společně, ale žádnou velkou pozornost jsme nevzbudili :). První den jsme se ještě všichni kompletně nesešli. Mazec nastal až druhý den na vyjížďce. Ale nepředbíhejme. V noci z 28. na 29.5.2oo4 o "seznamovacím" večeru jsme se společně odhodlali založit CagivaClub.


Dokument o založení CagivaClubu


V Hospůdce u Vodníků před sepsáním dokumentu se rozpoutala žhavá diskuze co a jak se na Cagivě se*e, co tam zase funguje atd. Každý majitel o tom ví asi svoje. Ale nakonec jsem dospěli k závěru...... no já si to vlastně ani nepamatuju...


Zleva: Šéďa, Darkness, Skoba, Špaťas (trošku mázlej), Čechajda a zády sedí Godzi a Mart.


A tady zleva: Mart, Godzi, Petra, kus Šéďi a v pozadí vodník s prkenicí.

A aby neměl někdo řeči, že já se nezveřejním. Ale nebylo to lehké, nějak jsem v hodpůdce nepadl do oka ostatním fotografům.


Zleva: ?, Skoba a Sejráč s píívem.

Počet Canyonů nakonec překročil všechna má a myslím, že nejen má, očekávání. Účast potvrdili: Boris, Břéťa, Darkness, Godzi, Choze, Mart, Sejráč, Skoba, Šéďa a Špaťas. A všichni jsme se tam také sešli. Navíc, jsme ještě na vyjížďce potkali další 3 majitele Canyonů, snad mi odpustí, že si nejsem schopen vzpomenout na jejich jména :( (kdyžtak se mi připomeňte). Přijel se na nás podívat i Hajnej který také měl Canyona, ale sem už přijel bohužel na "Africe".


Tady fakt nejsem schopnej sestavit popis. Pomožte mi prosím! :).

 

Video ze srazu